Viskio ragautuvės. Kelionė aplink viskio pasaulį

Gyvename laiku, kuomet viskis yra pasiekęs neregėtą populiarumą. Šiandien jis yra gaminamas daugybėje pasaulio šalių visuose žemynuose. Prestižiškiausius apdovanojimus laimintys Japonijos, Tasmanijos ar Taivano viskiai jau nieko nebestebina, o gėrimo kokybės kartelė, atrodo, nepaliaujamai kyla.

Taigi kartu su viskio parduotuvės-baro „Duoklė angelams“ idėjiniu vadu Gintautu Dinda nusprendėme birželio 15 d. 19 val. pakviesti jus į Rūdninkų knygyną pakeliauti viskio žemėlapiu. Šios ypatingos kelionės aplink viskio pasaulį metu apžvelgsime viskio geografiją, šiuolaikines viskio gamybos subtilybes, paklausysime tikrų ir išgalvotų viskio istorijų, bei paragausime įdomaus amerikietiško, indiško, taivanietiško bei škotiško viskio.

Degustacijos kaina vienam asmeniui – 20 €. Vietų skaičius itin ribotas, taigi prašome registruotis info@rudninkuknygynas.lt arba +37052610266.

Iškart po viskio ragautuvių, renginį pratęsime kartu su DJ Šarūnu Čėsna ir Justu Vitėnu, kurie gros Rūdninkų knygyno kiemelyje.