Trio Claviola vinilo plokštelės pristatymas

Lapkričio 11 d. sekmadienį, 16 val. kviečiame į fantastiškų klasikinės muzikos atlikėjų Trio „Claviola“ (pianistės Ugnės Antanavičiūtės, klarnetininko Vytauto Giedraičio ir altininko Jurgio Juozapaičio) vinilo plokštelės pristatymą.

Plokštelės pristatymo metu bus galima ne tik įsigyti gurmanišką ir pirmąją po ilgokos pauzės išleistą klasikinę vinilinę plokštelę, bet ir jos pasiklausyti. Kviečiame susitikti bei pabendrauti su atlikėjais ir kartu gerai nusiteikti artėjančiai savaitei. Iki susitikimo!

2018 metai paženklinę Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį padovanojo daug teigiamų emocijų ir švenčių. Netradicinės sudėties Trio „Claviola“ taip pat švenčia – kiek kuklesnę nei šimtmetis, bet svarią ir džiaugsmingą 10 metų kūrybinės veiklos sukaktį, dovanodami tiek sau, tiek ir kamerinės muzikos gerbėjams pirmąją Nepriklausomoje Lietuvoje išleistą klasikinės romantinės muzikos vinilo plokštelę. 

Trio „Claviola“ savo kūrybinę veiklą pradėjo 2007 metais, būdami Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, šiuo metu visi trio nariai yra LMTA doktorantūros studentai ar meno daktarai. Ansamblio nariai yra daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai ir aktyviai reiškiasi Lietuvos muzikiniame gyvenime. 2011 ir 2012 metais trio nariai už pasiekimus buvo apdovanoti Prezidentės Dalios Grybauskaitės Padėkos Raštais. 2012 metais trio „Claviola“ nariams paskirta Kultūros ministerijos įsteigta „Jaunojo muzikos atlikėjo“ premija. 2013 metais įrašytas (Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos salėje) ir išleistas debiutinis trio CD. 

Plokštelę išleido kompanija „BMR Label“, įrašas buvo atliktas Danijos sostinėje Kopenhagoje – Karališkos Akademijos įrašų studijoje. Albumo gamyba paruošta Berlyne „Emil Berliner Studios“. Anot „BMR label“ vadovų ir plokštelės garso režisierių Aleksandros ir Viliaus Kerų, tarptautiškumas persmelktas ne tik mada, bet ir kokybe, autentiškesnis garso atgaminimas ir skambesys – kaip gurmaniška arbata, nuteikia muzikinius receptorius ir poskonius. Nuostabūs bei kūrybingieji dizaineris Irmantas Savulionis, dailininkė Rūta Dumalakaitė, bei teksto autorė Lina Navickaitė-Martinelli išskleidė ne tik „vanilinį“ skambesį, bet ir nuostabiai estetišką plokštelės vizualųjį pavidalą.