Tarptautinė džiazo diena: L.Mockūno ir J.Milašiaus duetas

Tarptautinės džiazo dienos proga Rūdninkų knygynas paruošė jums aštrų kąsnelį: muzikos gurmanų laukia saksofonininko Liudo Mockūno ir gitaristo Juozo Milašiaus laisvojo džiazo pasirodymas.

DĖMESIO! Registracija – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt.
Bilieto kaina – 11,99 €

Liudas Mockūnas kritikų apibūdinamas kaip atlikėjas ir kompozitorius, kurio vardas garantuoja meistrišką atlikimą ir kompozicinę intrigą. Menininkas laisvąjį džiazą sumaišo su lyrika ir ekspresionizmu, ir klausytojai gali mėgautis savitu L. Mockūno stiliumi. Įgijęs ne tik džiazo, bet ir akademinį išsilavinimą, atlikėjas derina džiazą su šiuolaikine akademine muzika. L. Mockūnas nuolat muzikuoja tarptautinėse sudėtyse (groja su tokiais scenos grandais, kaip Marc Ducret, Barry Guy, Mats Gustafsson, Stefan Pasborg, Mikko Innanen
ir kt.), pats inicijuoja įvairius tarptautinius projektus.

Gitaristas, kompozitorius ir įvairių performansų autorius, Lietuvos džiazo scenos „enfant terrible“, – taip muzikologai apibūdina J. Milašių. Turbūt nė vienas Lietuvos džiazo muzikantas savo muzika nekėlė tiek aistringų diskusijų kaip eksperimentatorius ir konceptualistas J. Milašius. Džiazo scenoje pasirodęs 1986 metais, jis pagarsėjo kaip bekompromisiškiausias Lietuvos džiazmenas; savo muzikoje jis išbandė ir totalųjį free, ir triukšmo galimybes, ir alternatyvius garso išgavimo būdus, provokuodamas tiek beatodairiškas simpatijas, tiek kategorišką opoziciją. Gitaros pavergtas, šio instrumento galimybes J. Milašius ištyrinėjo grodamas solo ir eksperimentuodamas įvairiuose projektuose su improvizacinės bei elektroninės muzikos kūrėjais ir garso menininkais.

Liudo Mockūno ir Juozo Milašiaus laisvojo džiazo
koncertas – balandžio 30 d. 19 val. Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20).

DĖMESIO! Registracija – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt.
Bilieto kaina – 11,99 €