Susitikimas knygyne: A.Gotesmanas ir J.Maksimovičius

Lapkričio 27-ąją knygynas vėl paskęs improvizacinio džiazo garsuose: mušamųjų virtuozo Arkadijaus Gotesmano ir saksofonininko Jano Maksimovičiaus duetas kviečia jus intelektualiai praleisti paskutines rudens akimirkas!

Vienu kūrybingiausių šalies perkusininkų tituluojamas Arkadijus Gotesmanas – ukrainietis, jau bemaž 30 metų kuriantis ir grojantis laisvąją muziką Lietuvoje. Menininkas groja su Lietuvos džiazo grandais – Petru Vyšniausku ir Viačeslavu Ganelinu („Trio Alliance“), Liudu Mockūnu, Dainiumi Pulausku ir kt. bei muzikuoja solo. Muzikantas vien džiazu neapsiriboja: taip pat atlieka ir šiuolaikinę akademinę muziką (Anatolijaus Šenderovo, Fausto Latėno, Šarūno Nako kūrinius). Be to, A. Gotesmanas muzikinę erdvę sujungia su kitais menais: poezija, šokiu, teatru, performansu, instaliacija.

Koncerto metu A. Gotesmano sceniniu kolega taps saksofonininkas Janas Maksimovičius,
kritikų apibūdinamas kaip pagarsėjęs perfekcionistas ir įvairių stilistikų raiškos meistras. Lietuvos džiazo arenoje žinomas nuo 1996 m. ir muzikuojantis su garsiausiais atlikėjais, nuo 2002-ųjų J. Maksimovičius debiutavo kaip lyderis ir kompozitorius. Be to, J. Maksimovičius groja ne tik džiazą: jis žinomas ir kaip akademinės muzikos atlikėjas.

Laikas: Lapkričio 27 d. 19 val.
Bilieto kaina - 40 Lt / 11,58 Eur
Būtina registracija - info@rudninkuknygynas.lt arba (8-5) 2610266