Šviesos laboratorija INSANITUS: elektroninės muzikos ir tarpdisciplininių menų sintezė

Lapkričio 6-14 dienomis menų fabriko „Loftas“ ir „Radio Lofts“ erdvėse vyksta jau 6-asis tarptautinis meno ir muzikos festivalis „Insanitus“.  Kaip ir kasmet, festivalio rengėjai lankytojus kviečia į kruopščiai parinktą elektroninės muzikos ir tarpdisciplininių menų sintezės programą.   

Festivalio meninė programa yra nemokama ir šiemet dedikuojama išskirtinai šviesai. „Radio Lofts“ patalpose savaitę truksianti šviesos paroda atvers plačią šviesos eksperimentų vaizduojamajame mene panoramą.    Parodoje kūrinius pristatys profesionalūs ir tarptautiniu mastu pripažinti menininkai iš Lietuvos ir užsienio šalių: Čekijos, Vokietijos, Vengrijos, Meksikos ir kt. 

Be to, „Insanitus“ lapkričio 14 d. kviečia į menų fabriką „Loftas", kur ir vyks „Insanitus" uždarymo reivas: čia geriausi šviesos sprendimai iš parodos erdvių vienai nakčiai persikels į beatodairišką vakarėlį kartu su BRANDT BRAUER FRICK, TATU RONKKO + EFTERKLANG ir NAKTINIAIS PAUKŠČIAIS. Daugiau informacijos: http://insanitus.lt/lt/programa