Spalio ir lapkričio renginiai Rūdninkų knygyne

Spalio 19 d. 19 val. vyks Soundtrack on vinyl & cocktails party su barmenu Mantu Ruzveltu. Mes pasiryžę jus perkelti į kino pasaulį ir surengti fantastišką kokteilių vakarėlį, kurį lydės įstabiausių filmų garso takelių perklausa. Už baro teminius kokteilius plaks vienas žymiausių Lietuvos barmenų, galybės konkursų nugalėtojas Mantas Ruzveltas, o patefonas suks gražiausias melodijas iš jums gerai pažįstamų klasikinių filmų.

Bilieto kaina vienam asmeniui – €29.99. Kiekvienas svečias ragaus keturis skirtingų kino filmų kokteilius. Dėmesio! Registracija į renginį - būtina. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt arba skambučių +37052610266.
 
*
 
Spalio 25 d. 19 val. vyks „Audio Note“ bei gero garso mylėtojų susitikimas. Renginyje dalyvaus Tadas Motiejūnas iš garso aparatūros „Lyra“ salono. Dažnai klausimus apie „Audio Note“ technikos subtilybes besidomintys kažkodėl užduoda įvairiuose forumuose, vietoje to, kad paklaustų geriausiai žinančių. Tai štai tokią progą paklausti ir bandome sukurti. Užsukite pabendrauti apie puikų skambesį neformalioje aplinkoje!

Renginys nemokamas.
 
*
 
Spalio 26 d. 19 val. vyks sicilietiško vyno ir maisto degustacija kartu su italų kilmės someljė Francesco Michele di Marco. Ragausime keturių rūšių sicilietišką vyną bei keturis tradicinius salos užkandžius leisimės į kibirkščiuojančių skonių bei atradimų kelionę. 
 
Degustacijos kaina vienam asmeniui – €29.99. Vietų skaičius ribotas, taigi būtina išankstinė registracija. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt bei skambučių +37052610266. Renginys vyks lietuvių kalba.
 
*
 
Lapkričio 8 d. 19 val. kviečiame jus į Kęstučio Vaiginio (saksofonas) ir Dmitrijaus Golovanovo (klavišiniai) koncertą, kuriame skambės amerikiečių džiazo legendos Wayne Shorter įkvėpti kūriniai. Daugybė Wayne Shorter sukurtų kompozicijų įėjo į džiazo istoriją ir tapo standartais, kuriuos iki šiol mielai groja muzikantai. Dalį jų išgirsime „Reflections Of Wayne“ koncerto metu. Anot Kęstučio Vaiginio, Wayne Shorter – vienas didžiausių jo įkvėpėjų, kurio kūrinius gera groti ir interpretuoti savaip. 
 
Bilieto kaina – €14.99. Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt bei skambučių +37052610266.
 
*
 
Lapkričio 9 d. 19 val. kartu su „Duoklė angelams“ vadovu Gintautu Dinda kviečiame jus į viskio ragautuves, kurių metu ne tik degustuosime, bet ir kalbėsime apie įvairiausias statines, padariusias įtaką ragaujamo gėrimo skoniui. Vakare ragausime keturių rūšių viskį: „Bandwagon Original Bourbon”, „Kavalan Ex-Bourbon Oak“, „Kavalan Ex-Sherry Oak“
bei „Great King Street Glasgow Blend by Compass Box“.

Degustacijos kaina vienam asmeniui – €19.99. Vietų skaičius itin ribotas, taigi prašome registruotis info@rudninkuknygynas.lt arba +37052610266.
 
*
 
Lapkričio 11 d. 16 val.  kviečiame į fantastiškų klasikinės muzikos atlikėjų Trio „Claviola“ (pianistės Ugnės Antanavičiūtės, klarnetininko Vytauto Giedraičio ir altininko Jurgio Juozapaičio) vinilo plokštelės pristatymą. Plokštelės pristatymo metu bus galima ne tik įsigyti gurmanišką ir pirmąją po ilgokos pauzės išleistą klasikinę vinilinę plokštelę, bet ir jos pasiklausyti. Kviečiame susitikti bei pabendrauti su atlikėjais ir kartu gerai nusiteikti artėjančiai savaitei.
 
Renginys nemokamas.
 
*
 
Lapkričio 13 d., antradienį, 19 val. Rūdninkų knygyne vyks susitikimas su rašytoju, žurnalistu ir publicistu Andriumi Užkalniu. Kalbėsime apie kelionių planavimą. 
 
Renginio mokestis – €5, kuriuos galėsite išleisti kavai ir kitiems gėrimams Rūdninkų knygyno bare.
Vietų skaičius ribotas, taigi registracija - būtina: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7rT0oEI6dX-kFUj5d7pG_DQb9-vd8n4AAvku68D9Ba1uIbQ/viewform?usp=sf_link
 
*
 
Lapkričio 16 d., penktadienį, nuo 18 val. iki vidurnakčio kviečiame pasitikti šiemetinį Beaujolais su prancūziškais užkandžiais, džiazu ir charizmatiškuoju prancūzų someljė Frédéric Robitail renginyje BEAUJOL'JAZZ! Kviečiame pasimėgauti šiuo džiaugsmingu gėrimu Rūdninkų knygyne! Lapkričio 16-osios vakarą trys taurės naujojo Beaujolais ir specialiai prie vyno priderintų užkandžių bei svaiginančios džiazo muzikos kainuos €19.99.
 
*
 
Lapkričio 17 d., šeštadienį, pas mus vyks Mama Jazz festivalio Paraštės. 15.00 – 16.00 DISKUSIJA: Festivalių programos sudarymas. Kaip išlaikyti savo ID? (Vyks anglų kalba), 16.30 – 17.30 DISKUSIJA: Ko reikia, kad idėja sutiktų mecenatą? (Vyks lietuvių kalba). Renginiai nemokami, tačiau būtina registracija: https://goo.gl/forms/0iV5zrwNH3qcXcMi1
 
*
 
Lapkričio 28 d. 19 val. kviečiame jus į istoriko, Seimo nario Arvydo Anušausko knygos „Aš esu Vanagas“ pristatymą. 
Pristatymo metu kalbėsime apie šią jaudinančią pasipriešinimo asmenybę, autorius pristatys knygą ir papasakos apie jos rašymo niuansus.

Įėjimas laisvas.