„Skills In Pills“: industrinis metalas pasilinksminimui

Vokiečių industrinio metalo grupės „Rammstein“ vokalistas, su grupe išleidęs net septynis studijinius albumus, grįžta su nauju muzikiniu projektu.

Debiutinis „Rammstein“ vokalisto Tillo Lindemanno ir progresyviojo metalo grupės „Hypocrisy“ įkūrėjo Peterio Tägtgreno industinio metalo albumas „Skills In Pills“ sudarytas iš dešimties dainų ir išleistas 2015 metų birželio pabaigoje. Albume sužiba T. Lindemanno vokalas ir P. Tägtgreno orkestro aranžuotės bei multintrumentalisto talentas.

P. Tägtgreno teigimu, albumas yra labiau skirtas vakarėliams, nei paprastam klausymui: „Man „Skills In Pills“ skamba lyg tai būtų 2015 m. Billie Idol, tik su ironiškesnis ir apsiginklavęs juokingais žodžiais. Tai – puiki muzika pasilinksminimui prieš einant į barą.“

Visas albumas buvo ruošiamas tiesiog kalbant telefonu ir susirašinėjant elektroniu paštu, nes atlikėjai gyvena skirtingose šalyse: T. Lindemannas kuria Vokietijoje, o P. Tägtgrenas – Švedijoje. „Visą dainų skambesį derinome telefonu ar susirašinėdami. Kai pagaliau pradėjome įrašinėti albumą, po pusės metų pokalbių Tillas įrašė keturias dainas per 12 valandų“, – kalbėjo P. Tägtgrenas. Skirtingai nei kituose „Rammstein“ albumuose, visos dainos yra atliekamos angliškai vietoj gimtosios T. Lindemanno vokiečių kalbos.

Albumas yra išleistas CD, vinilo plokštelės pavidalu bei skaitmeniniu formatu.