Rugsėjo džiazas: Infiltrators Trio improvizacijų vakaras

Rugsėjo 25 d. 19 val. kviečiame į Infiltrators Trio džiazo improvizacijų koncertą!

Arkadijus Gotesmanas (mušamieji), Dmitrijus Golovanovas (klavišiniai) ir Janas Maksimovičius (saksofonas), susijungę į bendrą projektą – Infiltrators Trio – žada jums nepakartojamą ir tik vienintelį kartą suskambėsiantį improvizacinės muzikos seansą! Kiekvienas koncerto klausytojas taps šios „čia ir dabar“ kuriamos muzikos liudytoju!

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 ir laiškų info@rudninkuknygynas.lt.
Bilieto kaina – 11,99 €

Vienu kūrybingiausių šalies perkusininkų tituluojamas Arkadijus Gotesmanas – ukrainietis, jau bemaž 30 metų kuriantis ir grojantis laisvąją muziką Lietuvoje. Menininkas groja su Lietuvos džiazo grandais bei muzikuoja solo. Muzikantas vien džiazu neapsiriboja: taip pat atlieka ir šiuolaikinę akademinę muziką. Be to, A. Gotesmanas muzikinę erdvę sujungia su kitais menais: poezija, šokiu, teatru, performansu, instaliacija.

Dmitrijus Golovanovas muzikologų apibūdinamas kaip klavišinių virtuozas, vienodai gerai valdantis tiek fortepijoną, tiek elektroninius instrumentus. Grodamas įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki modernaus creative – menininkas kuria savo stilių, kuris įvardijamas kaip universalus, techniškas, emocionalus ir intelektualus.

Saksofonininkas Janas Maksimovičius kritikų apibūdinamas kaip pagarsėjęs perfekcionistas ir įvairių stilistikų raiškos meistras. Lietuvos džiazo arenoje žinomas nuo 1996 m. ir muzikuojantis su garsiausiais atlikėjais, nuo 2002-ųjų J. Maksimovičius debiutavo kaip lyderis ir kompozitorius. Be to, J. Maksimovičius groja ne tik džiazą: jis žinomas ir kaip akademinės muzikos atlikėjas.

Infiltrators Trio – trys skirtingos muzikinės idėjos, susijungiančios į vieną ir nepakartojamą garso performansą!

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 ir laiškų info@rudninkuknygynas.lt.
Bilieto kaina – 11,99 €