Record Store Day – Rūdninkų knygyne ir Vinylshop.lt

Garbingą antrą kartą Rūdninkų knygynas ir Vinylshop.lt kviečia visus į pasaulinę muzikos šventę – Record Store Day, nuo 2007-ųjų apjungiančią muzikos įrašų parduotuves visame pasaulyje. Šia proga muzikos grandai išleidžia specialiai šiai šventei skirtus albumus, taip džiugindami gerbėjus ir paminėdami muzikines Kalėdas.

Taigi, balandžio 19 d., šeštadienį, visi, neabejingi vinilo plokštelių kultūrai, kviečiami paminėti šią šventę Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20), kur nuo 14 val. ausis ir akis suvirpins retro bangos: muzikinis duetas ELLE G (Giedrė Nalivaikaitė ir Elena Augustinaitė), savaip interpretuojantis ir perdainuojantis vinilinės eros prancūziškas, angliškas bei lietuviškas melodijas bei pamažu kuriantis savas. „Elle G“ istorija prasidėjo Vilniuje, kai dvi merginos su ukulele, aksominiais balsais ir keletu barškučių sename lagamine ėmė keliauti iš koncerto į koncertą. Šį pavasarį retro duetas švenčia garbingą antrąjį gimtadienį.

Anot knygyno vadovo Deimanto Vainilkos, lankytojai bus nudžiuginti ir naujais įrašais: „Pristatysime ir aptarsime specialiai Record Store Day išleistus albumus: mėgausimės laukiamiausiais AC/DC leidimais – Stiff Upper Lip bei Ballbreaker, stebėsimės Davido Lyncho kūryba ir daugeliu kitų atlikėjų!“. Be to, visi į šventę užsukusieji ne tik mėgausis puikios muzikos garsais, bet ir gaus 11 proc. nuolaidą visiems muzikos įrašams, o visą dieną (10-17 val.)nuotaiką skaidrins prie didžėjų pulto plokšteles suksiantis duetas – Grizlis ir Pitonas (Simonas Čepėnas ir Rolandas Zakarevičius).

Pasitikti Record Store Day muzikos mylėtojai kviečiami ir Vinylshop.lt parduotuvėje (Dysnos g. 4).

Parduotuvės įkūrėjas Vincas Vaidaugas pažada lankytojams puikų laiką: „Atsidursite tikroje indie roko, elektronikos, techno ir bass žanrų puotoje su specialiai Record Store Day proga išleistomis plokštelėmis! Be to, visą dieną – nuo 12 iki 18 val. – plokšteles suks Intakz, Mamania, DJ Swix, Mark Splinter, Pakas bei Mantas T. Didžėjai pažadėjo, jog jų selekcijos atspindės visai ne tai, ką jie paprastai grotų vakarėlyje ir labiau orientuosis į pamirštas B puses.“