Nothing But Blues | Giedrė Kilčiauskienė & Andrej Polevikov - gruodžio 1 d.!

Gruodžio 1 d. 18 val. Vilnius Jazz Bar | Rūdninkų knygynas kviečia į šventišką ir elegantišką Giedrės Kilčiauskienės ir Andrejaus Polevikovo koncertą „Noting But Blues“.

Su grupėmis „Empti“, „Pienos lazeriai“ išgarsėjusi, solinį albumą išleidusi, bei toliau savo muzikinę veiklą vystanti projekte „Jazz miniatures“ dainininkė Giedrė svarsto, kad lig šiol jau yra išbandžiusi visus stilius, išskyrus klasikinę muziką. Tačiau bliuzas jai – labai artimas.

„Dar paauglystėje mėgdžiodavau Janis Joplin bei dabartinės savo kolegės Arinos balsus. Plyšaudavau iš širdies, o mano mama, matyt, būdavo susiėmusi už galvos“, – šypsodamasi pasakoja Giedrė, 2013 m. Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. pripažinta geriausia metų atlikėja.

Savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo ir bliuzo kompozicijos, pritariant nuostabiam muzikantui Andrejui Polevikovui, - derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo, bliuzo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Sykiu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas“, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.

Bilieto kaina 20 €. Būtina išankstinė registracija: lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt arba skambučių +37052610266.