Naujajame „Mumford & Sons“ albume – griežtesnis roko skambesys

Po „Grammy“ apdovanojimo už geriausią metų albumą „Babel“ 2012 m., britų folk rock grupė „Mumford & Sons“ grįžta po trejų metų pertraukos su trečiuoju studijiniu albumu „Wilder Mind“. Albumas pasaulį išvydo 2015 m. gegužės 4 d. „Wilder Mind“ yra prieinamas CD, vinilo plokštelės bei skaitmeniniu fomatu.

Wilder Mind“ sudaro 12 kūrinių, o ištikimiausiems gerbėjams, įsigijusiems deluxe albumo versiją, skambės dar keturios dainos, įrašytos Mumford & Sons gyvo garso koncerto metu. Kurdami „Wilder Mind“, „Mumford & Sons“ dirbo kartu su prodiuseriu Jamesu Fordu, kuris bendradarbiavo su tokiomis grupėmis, kaip „Arctic Monkeys“, „Klaxons“, „Alex Turner“ ir yra atsakingas už jų išskirtinį skambesį bei albumų prodiusavimą. JAV ir Jungtinėje Karalystėje per pirmą albumo išleidimo savaitę, „Wilder Mind“ užėmė pirmąją vietą „Billboard 200“ sąraše. „Rolling Stone“ redaktorius Jonas Dolanas apibūdina šį Mumford & Sons“ kūrybos etapą kaip „perpildytą springsteeniško sentimento“. Anot jo, instrumentuotė kupina melodijų, primenančių „The Strokes“. „Visa tai puikiai sąveikauja tarpusavyje ir suteikia „Mumford & Sons“ muzikai brandumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo savimi“, – teigia J. Dolanas.

„Wilder Mind“ yra
Mumford & Sons“ žingsnis link brandesnio ir griežtesnio roko skambesio. Tai – albumas, kuris puikiai veikia kaip įvadas į naują ir šiek tiek kitokią „Mumford & Sons“ muziką ir nepalieka tiek naujų, tiek ilgalaikių grupės gerbėjų už borto.