Multiinstrumentalistinio trio „Ąžuoliniai berželiai“ koncertas

Rugsėjo 10 d. 19 val. kviečiame jus į nerimastingo lietuviško džiazo trio „Ąžuoliniai berželiai“ pasirodymą!

„Ąžuoliniai berželiai“ – tikriausiai... yra multiinstrumentinis trio, kuriame kiekvienas iš narių yra meno vadovas. Analogų šalyje neturintis derinys be tradicinių instrumentų į savo pasirodymus įjungia kartu ir labai netradicinius.
Trio pasirodymai paprastai įvardijami ne kaip koncertai, o tam tikras improvizacinis aktas ar įvykis, neapibrėžiamas uždaruose laiko rėmuose, nes jų papraščiausia nėra.
„Ąžuoliniai berželiai“ turi ilgametę grojimo kartu patirtį, todėl puikiai pažįsta kiekvieno individualų tembrą ir ritmą. Grupė aktyviai koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek Europos šalyse.

Saksofonu ir bosiniu klarnetu grojantis Tomas Razmus – vienas inovatyviausių savo kartos atlikėjų, pasirodęs įvairiuose laisvo avangardo, improvizacinės muzikos projektuose, o taip pat su populiariojo džiazo bigbendų ansambliais, scenoje grojęs kartu su Bobu Mintzeriu, Lasse Lindgrenu, Vladimiru Čekasinu, Kenny Wollesenu ir kitais.

Nerijus Ardzevičius, grojantis kontrabosu ir altu, savyje atrado ir mokytoją, ir atlikėją, todėl šiuo metu dėsto VDU Muzikos akademijoje. Koncertų metu sugeba pristatyti savo klasikinį altą visai kitokiame amplua.

Mušamaisiais ir akordeonu varijuojantis Arnas Mikalkėnas, savo muzikinę karjerą pradėjęs nuo diplomo klasikinio akordeono ir džiazinio fortepijono atlikime, dabar dėsto Kauno J. Gruodžio konservatorijoje. Arnas – vienas aktyviausių laisvo avangardo muzikos stiliaus atlikėjų Lietuvoje. Jis – ir grupių vadovas, ir kompozitorius, dirbantis taip pat su teatro muzika bei atlikimo menu. Arnas scenoje yra pasirodęs su tokiomis asmenybėmis, kaip Kenny Wollesenas, Lasse Lindgrenas, Anne Liis Poll ir kitais.

Koncerte skambės trio narių kompozicijos bei laisvos improvizacijos.

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina!
Lauksime jūsų skambučių (+370 52610266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt)
Bilieto kaina – 11,99 €