Lapkričio 22 - Beaujol'Jazz: pasitinkame naująjį Beaujolais džiazuodami!

It's Beaujolais Nouveau time!

Lapkričio 22 d., penktadienį, nuo 18 val. kviečiame pasitikti šiemetinį Beaujolais su prancūziškais užkandžiais, gyvu džiazu ir charizmatiškuoju prancūzų someljė Frédéric Robitail renginyje BEAUJOL'JAZZ!

Kuo ypatingas Beaujolais vynas? Tai – jaunas, greitos fermentacijos, vyšnių raudonumo lengvas, vaisiškas, rūgštokas vynas. Gamay veislės vynuogės, sudarančios šio vyno pagrindą, yra rinktos rankomis Prancūzijos Beaujolais provincijoje. Istoriniai šaltiniai liudija, jog šį vyną imta vartoti apytikriai prieš šimtmetį kaip pigų ir linksmą gėrimą, skirtą atšvęsti derliaus nuėmimo sezono pabaigą.

Šiandien Beaujolais vynas, tapęs gilia tradicija ne tik Prancūzijoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių, pasitinkamas su dainomis, šokiais ir fejerverkais! Visi vyno pardavėjai laikosi vienos ypač svarbios tradicijos: jaunasis Beaujolais negali būti atkimštas anksčiau nei trečiąjį spalio ketvirtadienį.

Kviečiame pasimėgauti šiuo džiaugsmingu gėrimu Rūdninkų knygyne! Vakaro programa:
18-20 val. vyno ragautuvės su prancūzų someljė monsieur Frédéric Robitail
20-22 val. gyvas piano džiazas: gražiausios prancūziškos melodijos!

Įėjimas laisvas. Būtina rezervuotis staliuką: info@vilniusjazzbar.lt; +37064265208. Bendra stalelio užsakymų suma turi būti ne mažesnė nei 20 €.