Laisvojo džiazo improvizacija: L. Mockūnas ir D. Stackenäs (SE)

Minėdami Tarptautinę džiazo dieną, gegužės 3 d. 19 val. kviečiame į mums jau puikiai pažįstamo Liudo Mockūno (saksofonai) bei svečio iš Švedijos David Stackenäs (gitara) improvizacinį pasirodymą!

DĖMESIO! Registracija – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt. Bilieto kaina – 11,99 €

Iš Švedijos kilęs gitaros virtuozas David Stackenäs šiuo metu tituluojamas kaip vienas perspektyviausių improvizacinės bei džiazo muzikos atstovų šalyje. Baigęs Karališkąją Stokholmo muzikos akademiją, D. Stackenäs metų metus tobulino unikalią grojimo gitara techniką. Naudodamas plačią garsų ir atlikimo stilistikos paletę, menininkas kuria muziką, sklidiną poezijos ir fantazijų.
Gitaristas rengia solo pasirodymus bei dalyvauja įvairiuose projektuose su kitais muzikantais Europoje, JAV, Japonijoje, Viduriniuosiuose Rytuose. Nuo 2000-ųjų D. Stackenäs prisidėjo net prie 40-ies albumų įrašų.
Per savo muzikavimo istoriją, D. Stackenäs grojo su Evan Parker, Barry Guy, Lina Nyberg, Sofia Jernberg ir daugybe kitų ryškių džiazo atlikėjų.


Saksofonininkas Liudas Mockūnas kritikų apibūdinamas kaip atlikėjas ir kompozitorius, kurio vardas garantuoja meistrišką atlikimą ir kompozicinę intrigą. Menininkas laisvąjį džiazą sumaišo su lyrika ir ekspresionizmu, ir klausytojai gali mėgautis savitu L. Mockūno stiliumi. Įgijęs ne tik džiazo, bet ir akademinį išsilavinimą, atlikėjas derina džiazą su šiuolaikine akademine muzika. L. Mockūnas nuolat muzikuoja tarptautinėse sudėtyse (groja su tokiais scenos grandais, kaip Marc Ducret, Barry Guy, Mats Gustafsson, Stefan Pasborg, Mikko Innanen ir kt.), pats inicijuoja įvairius tarptautinius projektus.

DĖMESIO! Registracija – būtina! Lauksime jūsų skambučių (8-5) 2610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt. Bilieto kaina – 11,99 €