Kontrastinga elektronika: naujasis Andrew Lustmano albumas „The Crystal Cowboy“

Andrew Lustmanas – amerikiečių prodiuseris ir elektroninės muzikos kūrėjas, dar žinomas kaip FaltyDl, šių metų pavasario pabaigoje išleido naują, jau penktąjį savo albumą „The Crystal Cowboy“.

Albumą sudaro 11 kūrinių, kuriuose Andrew Lustmanas žaidžia ir profesionaliai jungia broken beat, downtempo, experimental, jungle, drum&bass, house stilius. Albumas kurtas siekiant atsinaujinti ir norint nusimesti asociacijas su ankstesniu pseudonimu – FaltyDl. Tai išties jaučiasi klausant: net ir per drum&bass ritmus girdime lėtą melodingumą, ramius sintezatoriaus klavišus, kai kur įsiklausius galima net pajusti gamtos garsus – paukščių čiulbėjimą, gegutės kukavimą. Kontrastingumas atsispindi ir albumo viršelyje, kuriame kaubojus ant žirgo pozuoja remontuojamo daugiabučio fone. Menininkas vengia kalbėti apie albumo tematiką tam, kad žmonės neribotų savo vaizduotės ir būtų laisvi interpretuoti dainas savaip.

Pats autorius savo žinutėje rašė: „Prašau klausytojo išsilaisvinti ir nusimesti visus kompleksus, kuriuos turi, ir pasinerti į šią jaudinančią stebuklų šalį, per kurią albumo muzika ves jį paėmus už rankos“.