Knygyne - „Misija Sibiras“ paroda

Antrus metus iš eilės „Rūdninkų knygyne“ labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ kviečia į originalią ir niekur kitur neeksponuojamą fotografijų parodą „Misija Sibiras“.

Šių metų kovo 27 dieną, 18 val. kviečiame paragauti vyno ir su paklausyti pasakojimų bei pokalbiais apie šią glaudžiai su mūsų istorija persipynusią, stereotipų gaubiamą vietovę iš tų, kurie ją regėjo savo akimis.

Paroda kovo 27 – balandžio 27 dienomis bus eksponuojama „Rūdninkų knygyno“ darbo laiku. Pirmadieniais-penktadieniais 10-19 val., šeštadieniais 10-17 val., sekmadieniais 10-15 val.

Ši fotografijų paroda nėra oficiali ataskaita apie ekspedicijos ar jaunimo pilietiškumą ir patriotiškumą ugdančio projekto tikslus. „Sibiras“ – šįkart Jums pateikiama sąvoka, į kurią kiekvienas galime talpinti savą viziją, iš praeities, knygos puslapio ar ekrano skriejančius vaizdus. Projektas „Misija Sibiras“ pristato jį tokį, kokį sutiko: Irkutske, Komi Respublikoje, Tomske, Krasnojarske, Buriatijoje, Kazachstane, Sverdlovsko srityje, Tadžikistane, Chakasijoje ir Tiumenėje.