Knygyne - džiazo standartų koncertas

Maloniai kviečiame jaukiai ir intelektualiai praleisti laiką džiazo melodijų apsuptyje!

Balandžio 18 d. 19.30 val. Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20) muzikos mylėtojus džiugins Knygyno džiazo standartai: saksofono meistras Kęstutis Vaiginis su profesionalia jaunų džiazistų komanda: Armanu Isojanu (kontrabosas), Domantu Razmumi (mušamieji), Dmitrijumi Golovanovu (pianinas) bei Viktorija Gečyte (vokalas).

Kęstutis Vaiginis – jaunosios lietuviško džiazo kartos sopraninio ir tenorinio saksofono virtuozas, su savo kūrybinėmis kompozicijomis keliaujantis po visą pasaulį. Kritikų vertinamas kaip atlikėjas, išsiskiriantis skaidriu, kontroliuojamu skambesiu, suderintu su lyrika bei emocionalumu. K. Vaiginio natose girdimas nacionalinio kolorito ir moderniojo džiazo samplaikos rezultatas.

Armanas Isojanas, šiuo metu studijuojantis kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, muzikos profesionalų vertinamas kaip talentingas ir darbui atsidavęs atlikėjas, grojantis su įvairiais džiazo ansambliais.

Domantas Razmus, grojantis mušamaisiais ir šiuo metu taip pat studijuojantis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – puikiai išmanantis mušamųjų techniką ir jų santykį su džiazu, grojantis įvairiuose džiazo pasirodymuose.

Klavišinių virtuozas Dmitrijus Golovanovas, anot kritikų – universalus ir techniškas, konstruktyvus ir kartu emocionalus. Išmanydamas įvairias džiazo technikas, pats kuria jų variacijas, įpindamas tiek filosofines, tiek humoristines gaidas. Pianistas groja įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki originalaus creative.

Viktorija Gečytė, džiazinio vokalo meistrė, mokslų ragavusi Prancūzijoje, sceną pripildo švelniu, paprastu, nepretenzingu balsu ir šviesia šypsena. Atlikėja varijuoja tiek džiazo, tiek svingo muzika.