Kinematografiškas M. Mansono albumas „The Pale Emperor“

Po komercinės albumo „Born Villain“ sėkmės 2012 m., amerikiečių roko grupė „Marilyn Manson“ šiemet pristatė savo devintąjį studijinį albumą „The Pale Emperor“. Albumas išleistas CD, vinilo plokštelės bei skaitmeniniu formatu.

 

The Pale Emperor“ sudaro 10 kūrinių, perpildytų grupės lyderio Marilyno Mansono charizmatišku ir arogantišku vokalu, ausų būgnelius traiškančia perkusija bei grunge gitaros melodijų progresijomis, kurios privers suabejoti prieš spaudžiant savo grotuvo „skip“ mygtuką. „The Pale Emperor“ dainų kompozicija nė neleidžia pagalvoti, jog klausomasi atsitiktinio dainų kratinio. Lyriškai „Marilyn Manson“ albume nagrinėja ir plėtoja nuo pat grupės susikūrimo vyraujančias temas – galia, seksas, smurtas, emocinė priklausomybė ir tuštuma. M. Mansonas apie albumo turinį teigė, kad rašydamas dainas ir jų tekstus, jis tyčia paliko juos neužbaigtus: „Aš noriu, kad klausytojas pats susikurtų savo žodžius ir istoriją, taip dainos tampa kinematografiškos“. Dainos „Deep Six“ ir „Third Day Of A Seven Day Binge“ jau buvo išleistos kaip singlai ir yra puikus įvadas į istoriją, kurią klausytojui nori perkteikti M. Mansonas.

 

The Pale Emperor“ – tai potyris, kuris patenkins net išrankiausius klausytojus, o ištikimiems gerbėjams nepaliks jokių abejonių, jog tai yra geriausia, ką „Marilyn Manson“ yrą sukūrę nuo grupės gyvavimo pradžios.