Kalėdinis Vyšnių trio koncertas – gruodžio 21 d.! BILIETAI IŠPARDUOTI!

Gruodžio 21 d. 19 val. kviečiame šv. Kalėdas pasitikti su išskirtiniu pasirodymu – Vyšnių trio koncertu!

Vienas ryškiausių džiazo muzikantų Petras Vyšniauskas šv. Kalėdas nutarė pasitikti su džiazo klasika, saksofonu, klarnetu ir savo vaikais. Taigi scenoje išvysite ne tik P. Vyšniauską, bet ir jo sūnų Dominyką (trimitas, fliugelhornas, trombonas) ir dukrą Mariją (vokalas). Trio akompanuos gitaristas Vladimiras Kaplanas. Jūsų dėmesiui – 1930-1940 metų standartinio džiazo melodijos ir puikiai žinomi kūriniai, nukelsiantys į svajingą XX a. vidurį!

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (+370 52610266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt). Bilieto kaina – 11,99 €.

JAV džiazo kritikų asociacijos prezidento H.Mandelio nuomone, prof. Petras Vyšniauskas tarp soprano saksofonininkų gali būti gretinamas su tokiomis žvaigždėmis, kaip Wayne Shorter, Steve Lacy, Ron E. Parker ir Sam Rivers. Atlikėjas yra grojęs su Steve Lacy, Ron E. Parker, Charlie Mariano, Bobo Stenson, prof. Karl Hans Berger, Vyacheslav Ganelin, Fred Frith, Kent Carter, Han Bennink, Tomasz Stanko, Niujorko, Prahos filharmonijos, Lietuvos nacionaliniu, LVSO simfoniniais orkestrais ir kt. Taip pat P. Vyšniauskas yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius.

Dominykas Vyšniauskas yra vienintelis Lietuvos džiazo trimitininkas, stažavęsis pas geriausią Dizzy Gilespie mokinį Jon Faddis (SUNY Purchase koledže). Su Europos džiazo orkestru Dominykas koncertavo O. Peterson festivalyje Kanadoje, Europos džiazo festivaliuose, grojo Niujorke pasaulinio garso įmonės „Diesel“ kvietimu. Trimitininkas taip pat kuria muziką filmams, dėsto Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.

Marija Vyšniauskaitė keletą vokalo technikos paslapčių gavo iš Gintarės Skerytės ir prof. Reginos Maciūtės. Visai neseniai Marija dainavo viename garsiausių Europos džiazo klubų „Porgy&Bess“ Vienoje, jos balsas ir dainavimo lengvumas nepaliko abejingų ir Australijoje bei Brazilijoje, o Austrijoje Marija dainavo Kristijano Smedso spektaklyje „Vyšnių sodas“. Šiuo metu Marija studijuoja St. Andrews universitete Škotijoje.

Trio pasirodymą apjungsiantis gitaros virtuozas
Vladimiras Kaplanas vadinamas geriausiu šalies bliuzo gitaristu, tituluojamas Lietuvos bliuzo „tėvu“. Gitaristas taip yra yra LMTA koncertmeisteris.

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (+370 52610266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt). Bilieto kaina – 11,99 €.

Bilietai į koncertą išparduoti.