Kaip tapti geriausiu vadovu? Kviečiame į knygos „Vadovas per 24 h“ pristatymą!

Vasario 5 d. 17.30 val. Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20, Vilnius) įvyks Tomo Misiukonio bei Almantos Jakštaitės Vinkuvienės knygos „Vadovas per 24 h“ pristatymas.

Knygoje „Vadovas per 24 h“ dalijami konkretūs praktiniai patarimai vadovams, pateikiamos įžvalgos ir aibė pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones. Knyga skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams – kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.

Pristatyme dalyvaus knygos autoriai „OVC Consulting“ kompanijos partneris ir konsultantas Tomas Misiukonis bei „OVC Consulting“ partnerė ir darbuotojų įsitraukimo sprendimų organizacijose konsultantė Almanta Jakštaitė Vinkuvienė, o susitikimą moderuos pranešėjas, psichologas ir organizacijų elgsenos ekspertas Dainius Baltrušaitis.

Anot vieno iš leidinio „Vadovas per 24 h“ autorių Tomo Misiukonio, didžiausias iššūkis, ruošiant knygą, buvo rasti būdą, kaip pateikti viską praktiškai, suprantamai ir paveikiai. „Padėjo tai, kad visi dalykai, kuriuos pateikėme knygoje, yra daugybę kartu išdiskutuoti su vadovais, kurie pasidalino savo pavyzdžiais ir atvejais. Taip pat šį iššūkį padėjo įveikti ir daugybė turimų duomenų, kuriuos gavome iš Lietuvos įmonių. Su vadovais kasmet praleidžiame apie 1000 valandų juos konsultuodami, ugdydami, tad knygoje daug pačių vadovų išvadų, mūsų apibendrinimų ir ekspertinių patarimų. Tikimės, kad su šiuo praktiškumo iššūkiu susitvarkėme. Gauname daug gero grįžtamojo ryšio iš vadovų, jie sako, kad knyga itin suprantama, parašyta aiškiai bei aptaria labai aktualius klausimus“, – sako T. Misiukonis.

Kuo ypatingas bus šis renginys? Pasak T. Misiukonio, tai – pirmas viešas leidinio pristatymas, kuris, be kita ko, vyks ir ypatingoje vietoje – Rūdninkų knygyne. „Susitikimo metu atskleisime, kaip rašėme šią knygą, kokie dalykai ir kodėl čia pateko, kokią dar dalykų vadovai klausia. Labai norėsime į diskusiją įtraukti svečius, norisi įdomiai ir jaukiai pasikalbėti apie vadybą, vadovų identitetą, jų problemas“, – mintimis apie renginį dalijasi knygos bendraautoris.

Tomo Misiukonio ir Almantos Jakštaitės Vinkuvienės knygos „Vadovas per 24 h“ pristatymas vyks vasario 5 d., pirmadienį, 17.30 val. Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20, Vilnius).