Jazz evening: Tribute to Chet Baker / SOLD OUT

Gegužės 18 d. 19:00 val. Rūdninkų knygyne ir vėl skambės džiazas! Šįkart dėmesį sutelksime į vieną ryškiausių amerikiečių trimitininkų ir vokalistų Chetą Bakerį, kurio garbei koncertą surengs trimitininkas Vytautas Skudas ir pianistas Paulius Zdanavičius. 

Chetas Bakeris – cool džiazo žvaigždė. Užaugęs muzikantų šeimoje, nuo pat vaikystės įsisukęs į garsų pasaulį, džiazo gerbėjams dovanojo išskirtinį vokalą ir trimito melodijas. Muzikantas gyveno itin spalvingą ir aštrų gyvenimą: krūvos iš proto einančių gerbėjų, nuolatiniai koncertai, vakarėliai, svaiginimasis, muštynės, galiausiai jam teko pabuvoti net kalėjimo kameroje... Vienas biografas taikliai apibūdino: „Bakeris buvo didelis menininkas su didelėmis problemomis.“

Cheto Bakerio muziką mums pristatys du jo gerbėjai: trimitininkas Vytautas Skudas ir pianistas Paulius Zdanavičius. 

Vytautas Skudas – trimitininkas, džiazo scenoje debiutavęs 2000 metais. Su įvairiais kolektyvais V. Skudas groja daugelyje šalies festivalių, bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjais. Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų seminaruose Lenkijoje, Italijoje. 

Paulius Zdanavičius – profesionalus pianino virtuozas. Muzikuoti Paulius mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. P. Zdanavičius yra grojęs Kauno, Birštono džiazo, Pažaislio muzikos, Kristupo vasaros festivaliuose. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.

Dėmesio! Dėl itin riboto vietų skaičiaus, registracija į koncertą – būtina. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.ltarba skambučių +37052610266.

Bilieto kaina – 14,99 €.