Jaunas avangardas: improvizacinės muzikos grupė „Brave Noises“

Liepos 16 d. 19 val. dovanojame jums jaunų, novatoriškų ir veržlių, „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso finalininkų „Brave Noises“ koncertą!

Koncertas nemokamas!

Džiazo, laisvojo džiazo, folk, world ir alternatyvaus roko stilių sintezė piešia nestandartinį ir unikalų atlikėjų muzikinį paveikslą, suteikia progą naujoms ir negirdėtoms skambesio patirtims. Ne mažiau priverčia suklusti ir universalūs bei energingi improvizatoriai, dėmesį prikaustantys savo profesionalumo ir išradingumo pliūpsniais per kiekvieną solo.

Trimitu ir klavišiniais grojantis grupės lyderis ir kompozicijų autorius Mantvydas Pranulis nuo 12-os metų domisi džiazu. Dar būdamas sostinės Karoliniškių muzikos mokyklos moksleivis, jis tapo „Klasika ir džiazas“ ir Juozo Pakalnio konkursų laureatu. Šiuo metu muzikantas studijuoja Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje.

Mantvydas atliko savo muziką su jo paties suburtu kvitetu „M.P.“, dalyvavo projekte „Muzika erdvėje“ su jaunų kompozitorių šiuolaikinės muzikos ansambliu, pasirodė su jaunaisiais kompozitoriais interakcijose „Angelai“ bei „Veidrodis“. Taip pat jis grojo Kęstučio Vaiginio projekte „Jazz Gang“, grupėje „The Jam Fam“, MIDI roko operose, keliose socialinėse meninėse akcijose, muzikavo su Eugenijaus Vedecko vadovaujamais Vilniaus konservatorijos bei „Magic Time“ bigbendais „Kaunas Jazz“, „Flora Jazz“ ir „Bad Bramsted Jazz“ festivaliuose. Be to, šiemet „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse Mantvydas buvo įvertintas kaip geriausias instrumentalistas.

Mindaugas Stumbras studijuoja gitarą Vilniaus konservatorijoje. Jis dalyvavo įvairios krypties muzikos projektuose, tarp jų – „Tribute To The Doors“, buvo pakviestas į Romualdo Milašiaus kvintetą. Šiuo metu, be „Brave Noises“ seksteto, groja savo suburtame kvartete.

Dominykas Žernys mokosi Vilniaus kolegijoje, boso gitaros klasėje. Atlikėjas groja Eugenijaus Vedecko vadovaujamame „Magic Time“ bigbende, gastroliavo su kamerine jo sudėtimi Vokietijoje, dalyvavo su bendraminčių trio „Kaunas Jazz“ pramoginėje programoje. Dabar su kvartetu „Tribal Vibe“ aktyviai dalyvauja Lietuvos džiazo gyvenime.

Būgnininkas Domas SnarskisJazz fontanas“ ir V-ojo Lietuvos jaunųjų džiazo solistų ir ansamblių konkursų laureatas, turintis ilgametės patirties bigbenduose – „The Magic Time Orchestra“, Vilniaus Juozo Tallat-kelpšos konservatorijos. Atlikėjas žavisi įvairiais stiliais, tačiau didžiausią įtaką muzikavime daro modernaus, laisvojo džiazo kryptys. 

Altiniu saksofonu grojantis Kazimieras Jušinskas mokytis muzikos pradėjo Alytaus muzikos mokykloje. Tuo metu grojo Alytaus jaunimo simfoniniame orkestre. Laimėjo Juozo Pakalnio konkurse antrąją vietą. Susidomėjęs džiazu, studijas tęsė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje Jano Maksimovičiaus klasėje. Grojo „Magic Time Orchestra“ ir Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos bigbenduose bei dalyvavo konkurse „Garažas“ , MIDI roko operoje. Dabar mokosi antrame LMTA saksofono kurse Liudo Mockūno klasėje ir groja LMTA bigbende.

Danielius Pancerovas groja baritoniniu saksofonu. Atlikėjas pradėjo domėtis džiazu nuo 16-os metų, istojęs į Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją. Kadangi joje nebuvo džiazo skyriaus, teko mokytis savarankiškai, tačiau tai tik sustiprino norą domėtis džiazu. Šiuo metu Danielius mokosi LMTA ir groja akademijos bigbende. Per savo trumpą muzikavimo laikotarpį Danielius jau spėjo sudalyvauti keliuose džiazo festivaliuose:  Pilies džiazo festivalyje su grupe „Funk In“  ir Klaipėdos džiazo orkestru bei „Kaunas Jazz“ ir „Mama Jazz“ su LMTA bigbendu.

Koncertas nemokamas!