International Jazz Day: Kęstutis Vaiginis & Dmitrijus Golovanovas / SOLD OUT

Balandžio 26 d. 18:30 val. Rūdninkų knygynas kviečia jus į ypatingą Tarptautinės džiazo dienos šventę: čia skambės saksofonininko Kęstučio Vaiginio ir pianisto Dmitrijaus Golovanovo džiazo standartų improvizacijos, o renginio svečiams bus pristatytas specialiai šiam vakarui paruoštas kokteilių meniu. 

Argi nenorėtumėte vienam vakarui persikelti į svaigųjį Niujorko šurmulį ir sausakimšame „Blue Note“ klube trepsėti į fantastiškos melodijos taktą? Rūdninkų knygynas – tai garsiojo džiazo klubo atitikmuo Vilniaus senamiestyje!

Mažytėje erdvėje skambant užburiančioms žaviųjų muzikantų Kęstučio Vaiginio ir Dmitrijaus Golovanovo melodijoms, čia pat vienas geriausių šalies barmenų, daugelio konkursų laimėtojas ir „World Class“ ženklo ambasadorius Mantas Ruzveltas koncerto svečiams pasiūlys specialius šiam džiazo vakarui skirtus kokteilius.

Neabejojame, kad taip elegantiškai ir svaigiai Tarptautinės džiazo dienos dar nešventėte, ir ši muzikos, skonio ir kvapų sintezė paliks jums neišdildomą įspūdį!

Dėmesio! Dėl itin riboto vietų skaičiaus, registracija į koncertą – būtina. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt arba skambučių +37052610266.

Bilieto kaina – 14,99 €.

Renginio partneriai - „World Class“ ir „Prike LT“.