Gruodžio 18 d. - N. Koskienės knygos „Kanarėlė persike” pristatymas

Gruodžio 18 d. 18 val. Vilnius Jazz Bar | Rūdninkų knygynas vyks knygos „Kanarėlė persike” pristatymas. Tai − jau antroji Nijolės Koskienės humoreskų knyga (pirmoji „Špylkos ir šlepetės“ 2018 m.), kurioje galima stebėti, kaip pagrindinė herojė Ieva keičiasi, kaip atranda, kad jos gyvenimas yra visai ne toks, kokio ji norėtų, kaip būdama jau brandaus amžiaus ir sveiko proto, ima brautis iš savo susikurtos komforto zonos laukan, į nežinią, lyg į Pažadėtąją žemę, su savimi tempdama ir nieko nenutuokiantį Adomą, kaip kartu su savo geriausiomis draugėmis mokosi patirti gražias ir dažnai nieko nekainuojančias ar lengvai įperkamas būties akimirkas čia ir dabar.

Pagal pirmąją Nijolės Koskienės knygą „Špylkos ir šlepetės” „Knygos teatras“ pastatė interaktyvų spektaklį (2019 m.) ir subūrė moteris į slaptą to paties pavadinimo klubą.

„Špylkų ir šlepečių” populiarumas tik patvirtino, kad moterys lengvai atpažįsta save knygos herojės išgyvenamose situacijoje ir geba smagiai iš savęs pasijuokti. O kasdienis balansavimas tarp buities ir būties, „špylkų“ ir šlepečių, kotletų ir Kamasutros, lūpdažių ir burokų yra amžinas.

Apie autorę:

Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto” dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Ironiškos kasdieniškos situacijos turėjo nuolatinį būrį gerbėjų.