Gražiausios meilės dainos: You Don't Know What Love Is

Meilės dieną pasitikite su romantiška džiazo muzika!

Vasario 14 d. 19 val. kviečiame pasinerti į svaigias meilės melodijas kartu su nuostabiu džiazo duetu – trimitininku Vytautu Skudu bei pianistu Pauliumi Zdanavičiumi. Koncerte „You Don't Know What Love Is...“ atlikėjai sušildys jus švelniomis melodijomis ir lyriškais džiazo standartais.

Vytautas Skudas – trimitininkas, džiazo scenoje debiutavęs 2000 metais. Su įvairiais kolektyvais V. Skudas groja daugelyje šalies festivalių, bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjais. Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų seminaruose Lenkijoje, Italijoje.

Paulius Zdanavičius – profesionalus pianino virtuozas. Muzikuoti Paulius mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. P. Zdanavičius yra grojęs Kauno, Birštono džiazo, Pažaislio muzikos, Kristupo vasaros festivaliuose. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.

Dėmesio! Dėl itin riboto vietų skaičiaus, registracija į koncertą – būtina. Lauksime jūsų laiškų info@rudninkuknygynas.lt arba skambučių +37052610266.

Bilieto kaina – 15 €.