Gegužės 9 d. - Derek Barnes & Justė Sakalytė: Poems From The Celestial Press

Gegužės 9 d. 19 val. kviečiame jus į Derek Barnes (UK) bei Justės Sakalytės (LT) muzikos ir poezijos vakarą „Eilėraščiai iš dangiškosios spaudos“ (Poems from the Celestial Press). Tai - išskirtinis ir netikėtas audinys, suaustas iš žodžių, spontaniškų melodijų, balsų ir įvairių instrumentų spalvų, šamaniško, lietuvių liaudies ir kitų tradicijų kvapo...

Derek Barnes ir Justė Sakalytė, arba kitaip - ansamblis „Corypheaus“ - tyrinėja laisvos formos vokalinės, instrumentinės improvizacijos ir poezijos, rašytinio žodžio derinio galimybes. Šis ansamblis yra lanksčios sudėties grupė, kurios nariai – pasaulinio lygio aktoriai ir muzikantai, kuriantys unikalų skambesį „čia ir dabar“, atliepdami į tuo metu skaitomas eiles.

Šiuo metu ansamblis koncertuoja su programa „Eilėraščiai iš dangiškosios spaudos“ (Poems from the Celestial Press), kurioje Dereko Barnes poezija – pasirodymo, kuriame deklamuojami ir dainuojami žodžiai, nuspalvinti ir perpinti spontaniškos laisvai improvizuotos muzikos, išeities taškas.

Derek Barnes – profesionalus muzikantas ir vokalo srities specialistas, kurio aktyvi veikla tęsiasi jau kelis dešimtmečius. Savo laiką ir energiją jis paskirsto net į kelias skirtingas muzikines veiklas: muzikinio teatro dirigento ir muzikos vadovo (Nacionaliniame teatre ir Vest Endo teatruose Londone bei tarptautiniu mastu), kompozitoriaus, aranžuotojo ir pedagogo, padedančio sustiprėti jauniems atlikėjams bei profesionaliai tobulėti patyrusiems aukščiausio lygio dainininkams. Derekas veda demonstracijas ir paskaitas apie garsą ir sąmoningumą, balso naudojimą terapiniais tikslais ir balsą komunikacijoje tiek visoje D. Britanijoje, tiek Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, Lietuvoje ir JAV. Jis yra Coryphaeus ansamblio sumanytojas ir vadovas.

Justė Sakalytė – profesionali dainininkė, saksofonininkė, muzikos kūrėja ir aranžuotoja, VDU Muzikos akademijos ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja. Ji - „Kaunas jazz“, „Birštonas jazz“, „Junior jazz“, „Leigo lake“ (Estija), „Bendras faktorius“ ir „Druskomanija“, „Vilnius band“ festivalių, „Lietuvos muzikų parado“ dalyvė. 2018 m. su savo grupe “Lajos” išleido debiutinį autorinės muzikos albumą. Bendradarbiavo projektuose su Bonnie Tyler ir Kauno miesto simfoniniu orkestru, Lietuvos populiariosios scenos atlikėjais Rūta Ščiogolevaite, Donatu Montvydu, grupėmis „Skamp“, „Pelenai“. Dainavo ir grojo koncertiniuose turuose po Europos šalis su LRT, LMTA bigbendais, tarptautiniu džiazo kvintetu „Ground Floor Connection“, tarptautiniu Dorotos Piotrovskos džiazo kvartetu. VII-ojo Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurse ir Jaunųjų džiazo vokalistų konkurse „Sing Jazz“ laimėjo I-ąsias vietas.

Bilieto kaina - 10 €. Registracija į renginį - būtina. Lauksime jūsų skambučių +37052610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt

Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad jis bus fotografuojamas ir nuotraukos bus naudojamos viešai.