Gegužės 15 d. - Dalios Smagurauskaitės romano „Madraso deimantas“ pristatymas

Gegužės 15 d. 19 val. kviečiame į žurnalistės ir keliautojos Dalios Smagurauskaitės romano „Madraso deimantas“ pristatymą.

Nepaisant to, kad rašytoja išleido jau dvi kelionių knygas apie Italiją bei yra žurnalo „Keliauk!“ sumanytoja, knyga „Madraso deimantas“ - pirmasis autorės romanas, stebinantis neišsenkančiais nuotykiais, drąsia meile, įvairių pasaulio kraštų skoniais, spalvomis bei istorijomis.

1701-ieji. Indija. Madraso gubernatorius Tomas Pitas – aistringas brangiųjų akmenų žinovas, todėl, vos išvydęs neregėto grožio deimantą, jis žino: ši brangenybė verta didžiausių pinigų ir rizikos. Pitas net neabejoja: jis privaląs įsigyti ir slapčia pargabenti deimantą į Angliją, bet nenutuokia, kokias nelaimes neša šis prakeiksmo paženklintas akmuo.

2011-ieji. Europa. Adelė, jauna ir ryžtinga meno ekspertė, atvyksta į deimantų sostinę Antverpeną vedama tikslo: pavogti ilgus metus slėptą, legendomis apipintą brangakmenį. Iki kruopščiai rengto plano atomazgos liko vos kelios dienos, tačiau ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi: jos pėdomis seka ne tik kerštingi bendrai, bet ir kruvina deimanto praeitis.

Renginys nemokamas. Tai - projekto "Literatūriniai susitikimai Rūdninkų knygyne" dalis. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė.