Garso gurmanų paroda „Audiogourmet“ - jau spalio 18-19 d.!

Džiugiai pranešame, kad spalio 18-19 d. vyks visų garso gurmanų laukiamiausias renginys - hi-fi ir hi-end audio aparatūros paroda „Audiogourmet“!

Ši paroda — unikali proga išvysti ir išgirsti buitinės garso aparatūros šedevrus. Dešimtyje kambarių dvi dienas skambės džiazas, rokas, klasika ir dar daug visko. Atvyk į „AudioGourmet 2014“ ir įsitikink, kaip įspūdingai gali skambėti muzika!

Dalyvauk geriausio garso degustacijose: Klausysim, aptarinėsim, vertinsim, lyginsim, mėgausimės. Susitiksim ir bendrausim. Žodžiu, degustuosim. Degustuosim lygiai taip, kaip degustuojamas vynas, viskis, sūris ar kava. Todėl:

- Atsinešk savo muzikos! Būtinai. Čiupk mėgiamiausią vinilinę plokštelė ar kompaktą ir drąsiai prašyk, kad ją paleistų parodoje! Tuomet ir paaiškės, kas su kuo. Tai — lyg galimybė pačiam išbandyti F-1 bolidą Hockenheimring trasoje!

- Atsivesk ir šeimą! Žinoma, parodoje bus kalnai egzotiškų stiprintuvų, unikalių kolonėlių, išskirtinių CD ir failų grotuvų, impozantiškų vinilinių plokštelių grotuvų (patefonų) ir kitokios aparatūros. Retas vyriškis atsispirs tokiems žaislams. Galbūt kas ir nustebs, tačiau čia lankosi ir moterys — juk jos ne mažiau už vyrus domisi muzika! Galbūt moterį mažiau nei vyrą žavi koks 100 kg sveriantis 200 vatų stiprintuvas, tačiau išgirdusi, kaip prieš akis šio stiprintuvo padedama atgyja muzika, nė viena nelieka abejinga.

- Gyvas koncertas. AudioGourmet koncertas, kaip visada, bus gyvas ir be įgarsinimo, — gyvas instrumento garsas yra skambesio etalonas, muzikos esencija.

- Aptark įspūdžius prie kavos! Šiemet parodoje — vėl kavos degustacijos!

Vieta: viešbutis „Radisson Blu Lietuva“, Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Laikas: Spalio 18-19 d. (Spalio 18 d. 11 val. - spalio 19 d. 17 val.)
Veiksmas: Rūdninkų knygyno melomanų zona, LRT Opus lounge scena, konferencija, vinilų turgelis, degustacijos.
Informacija: www.audiogourmet.lt