Džiazo veidai: Daivos Klovienės fotografijų paroda

Birželio 29 d. 17.30 val. Rūdninkų knygyne atidaroma fotografės Daivos Klovienės nuotraukų paroda „Džiazo veidai“. Parodoje eksponuojami Lietuvos ir užsienio džiazo muzikantų portretai, o atidarymo metu svečiams gros saksofono virtuozas Liudas Mockūnas.

„Kai salės prietemoje žiūriu pro fotoaparato akutę, tai scenoje grojantis atlikėjas taip priartėja, kad atrodo, lyg apčiuopiu jo sielą. Pagauti atlikėjo emociją pavyksta tik tada, kai muzika užgroja ir mano vidinėmis stygomis, tuomet pamirštu viską pasaulyje, atrodo, kad susilieju su garsu, su atlikėju, su instrumentais, įsigyvenu ir išgyvenu iš scenos besiliejančias emocijas.
Ši fotografijų paroda yra tik maža dalis per šešerius metus susikaupusių nuotraukų, atsiradusių dirbant įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose bei koncertuose. Nuotraukos turėjo galimybę išvysti dienos šviesą savaitraštyje „Septynios meno dienos“, su kuriuo jau šeštus metus bendradarbiauju, kartu su Algirdu Klova, rengiant reportažus iš muzikinių renginių, žurnale „Muzikos barai“ bei įvairuose interneto tinklalapiuose“, – teigia menininkė.

D. Klovienės paroda veiks iki liepos 30 d.