Džiazo improvizacijos: P. Geniušo ir V. Pilibavičiaus duetas. DĖMESIO! Bilietai išparduoti

Rugpjūčio 13 d. 19 val. kviečiame jus į išskirtinį pasirodymą: Petro Geniušo (klavišiniai) ir Vyto Pilibavičiaus (trombonas) džiazo improvizacijų koncertą!

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! 
Lauksime jūsų skambučių (+370 52610266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt). 
Bilieto kaina – 11,99 €.

Vienas garsiausių šalies pianistų Petras Geniušas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų tiek džiazo, tiek klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su Lietuvos simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais ir solistais, dirigentais. Jo scenos partneriais yra buvę M. Rostropovičius, J. Menuchinas, R. Katilius, A. Kniazevas, D. Geringas, V. Noreika, V. Čekasinas, V. Tarasovas. Už plačią koncertinę ir kūrybinę veiklą P. Geniušas buvo įvertintas Lietuvos nacionaline meno ir kultūros premija (1992 m.) ir Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) premija (2004 m.). 2011 m. atlikėjas apdovanotas Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“, o šiemet – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Trombonininkas Vytas Pilibavičius Lietuvos scenoje groja jau trisdešimtį metų. Baigęs trombono ir pučiamųjų orkestro dirigento, vėliau – kompozicijos klasę Lietuvos konservatorijoje, grojo Vladimiro Čekasino kolektyvuose, konkursuose. Nuo 1995-ųjų Vytas išbandė ir šiuolaikinės muzikos atlikimą bei kompoziciją. Jam, kaip trombonininkui, savo kūrinius parašė tokie Lietuvos kompozitoriai, kaip Osvaldas Balakauskas, Algirdas Martinaitis, Vytautas Laurušas, Šarūnas Nakas ir kt. Šiuo metu atlikėjas dėsto Vilniaus konservatorijoje ir kolegijoje, yra „London Bridge Ensemble“, „Moscow composers orchestra“ narys, „Rūdiškių brass band“ vadovas. 

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina! 
Lauksime jūsų skambučių (+370 52610266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt). 
Bilieto kaina – 11,99 €.