Džiazo avangardas: A.Gotesmano ir D.Golovanovo koncertas - rugsėjo 27 d. knygyne

Pirmąjį rudens mėnesį užbaigsime intelektualiomis džiazo avangardo natomis: rugsėjo 27-ąją Rūdninkų knygyne gros Arkadijaus Gotesmano (perkusija) ir Dmitrijaus Golovanovo (klavišiniai) duetas.

Vienu kūrybingiausių šalies perkusininkų tituluojamas Arkadijus Gotesmanas – ukrainietis, jau bemaž 30 metų kuriantis ir grojantis laisvąją muziką Lietuvoje. Menininkas groja su Lietuvos džiazo grandais – Petru Vyšniausku ir Viačeslavu Ganelinu („Trio Alliance“), Liudu Mockūnu, Dainiumi Pulausku ir kt. bei muzikuoja solo. Muzikantas vien džiazu neapsiriboja: taip pat atlieka ir šiuolaikinę akademinę muziką (Anatolijaus Šenderovo, Fausto Latėno, Šarūno Nako kūrinius). Be to, A. Gotesmanas muzikinę erdvę sujungia su kitais menais: poezija, šokiu, teatru, performansu, instaliacija.

Dmitrijus Golovanovas muzikologų apibūdinamas kaip klavišinių virtuozas, vienodai gerai valdantis tiek fortepijoną, tiek elektroninius instrumentus. Džiazo scena D. Golovanovas dalijasi su šios muzikos meistrais: Leonidu Šinkarenko, Eugenijumi Kanevičiumi, Valerijumi Ramoška, Kęstučiu Vaiginiu, Janu Maksimovičiumi ir kt. Grodamas įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki modernaus creative, menininkas kuria savo stilių, kuris įvardijamas kaip universalus, techniškas, emocionalus ir intelektualus.

Koncertas vyks rugsėjo 27 d. 19 val. Rūdninkų knygyne.

Bilieto kaina – 40 Lt / 11,58 Eur

Registracija būtina! Lauksime jūsų laiškų (info@rudninkuknygynas.lt) arba skambučių (8-5 261 0266).