Kalėdinis Viktorijos Gečytės džiazo koncertas Rūdninkų knygyne!

Viktorija Gečytė – vokalas (Lietuva, Prancūzija)
Yoan Fernandez – gitara (Prancūzija)
Peter Giron – kontrabosas (JAV)


Gruodžio 7 d. 20 val. kviečiame jus praleisti ypatingą vakarą Rūdninkų knygyne kartu su rafinuota džiazo muzika: tarp Lietuvos ir Prancūzijos gyvenančios vokalistės Viktorijos Gečytės trio koncertu! 
Tai – neeilinis įvykis Rūdninkų knygyno renginių istorijoje, nes šis koncertas bus įgarsintas per „Audionote Zero“ garso sistemą.

DĖMESIO! Būtina išankstinė registracija! Lauksime jūsų skambučių +37052610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt

Lietuvos vardą pasaulyje garsinančios džiazo atlikėjos koncertai rengiami ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos valstijose, kur ji jau dešimt metųgastroliuoja su kontrabosistu Gene Perla. Vokalistės aksominį balsą puikiai įvertina daugelis pasaulio džiazo muzikos kritikų ir žinovų, teigdami, jog „Viktorija Gečytė atsiverčia Didįjį Amerikos dainyną ir skaito jį taip, lyg jis būtų jai sukurtas. Jos balso anatomija tiksliai atitinka techninius svingo eros džiazo standartų reikalavimus, o stiliaus pajauta, turinio suvokimas ir interpretacijų rafinuotumas neleidžia net suabejoti, jog ši muzika nėra jos gimtoji.“

Specialiai iš Paryžiaus atvyksiančiai vokalistei akompanuos prancūzas gitaristas Yoan Fernandez bei amerikietis kontraboso virtuozas Peter Giron (apkeliavęs pasaulį su Luther Allison, vėliau grojęs su Archie Shepp, Rick Margitza, Kurt Elling, Dave Liebman, Rhoda Scott, Kirk Lightsey ir daugeliu kitų).

Trio atliks džiazo klasiką ir originalią kūrybą, kurios dalį Viktorija yra pristačiusi trijuose savo albumuose; naujausiąjį – „No Detour Ahead“ – 2016 m. išleido P. M. Records.

Bilieto kaina 19,99 €.

DĖMESIO! Būtina išankstinė registracija! Lauksime jūsų skambučių +37052610266 arba laiškų info@rudninkuknygynas.lt