Beaujol'Jazz: pasitinkame naująjį Beaujolais su prancūzų someljė

It's Beaujolais Nouveau time!

Lapkričio 16 d., penktadienį, nuo 18 val. iki vidurnakčio kviečiame pasitikti šiemetinį Beaujolais su prancūziškais užkandžiais, džiazu ir charizmatiškuoju prancūzų someljė Frédéric Robitail renginyje BEAUJOL'JAZZ!

Kuo ypatingas Beaujolais vynas? Tai – jaunas, greitos fermentacijos, vyšnių raudonumo lengvas, vaisiškas, rūgštokas vynas. Gamay veislės vynuogės, sudarančios šio vyno pagrindą, yra rinktos rankomis Prancūzijos Beaujolais provincijoje. Istoriniai šaltiniai liudija, jog šį vyną imta vartoti apytikriai prieš šimtmetį kaip pigų ir linksmą gėrimą, skirtą atšvęsti derliaus nuėmimo sezono pabaigą.

Šiandien Beaujolais vynas, tapęs gilia tradicija ne tik Prancūzijoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių, pasitinkamas su dainomis, šokiais ir fejerverkais! Visi vyno pardavėjai laikosi vienos ypač svarbios tradicijos: jaunasis Beaujolais negali būti atkimštas anksčiau nei trečiąjį spalio ketvirtadienį.

Kviečiame pasimėgauti šiuo džiaugsmingu gėrimu Rūdninkų knygyne! Lapkričio 16-osios vakarą trys taurės naujojo Beaujolais ir specialiai prie vyno priderintų užkandžių bei svaiginančios džiazo muzikos kainuos 19.99 €.