Avangardinės džiazo improvizacijos: tarptautinis M. Pratkelio kvartetas

Rugpjūčio 6 d. 19 val. Rūdninkų knygynas pasiners į nevaldomą improvizaciją: scenoje karaliaus tarptautinis Manvydo Pratkelio kvartetas! Avangardinių džiazo garsų sūkurys ir laisva standartų improvizacija, neabejojame, privers jus į džiazą pasižiūrėti kitu kampu!

Dėmesio! Registracija į koncertą - būtina! Lauksime jūsų skambučių
(+370 5 261 0266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt).
Bilieto kaina - 11,99 €

Olandijoje gyvenantis saksofonininkas Manvydas Pratkelis į tėvynę dažnai grįžta pasidalinti tuo, ką atrado užsienyje ir kas jį įkvepia. Manvydas 2010 m. kartu su duetu „Dauleau“ laimėjo „Vilnius Jazz Young Power“ konkursą, su Karališkosios Hagos konservatorijos bigbendu koncertavo prestižiniame „North Sea Jazz“ festivalyje Roterdame 2014-aisiais, aktyviai koncertuoja su savo trio „Big Little Emotions Trio“, kuris susibūrė 2012 m., Olandijoje.
Menininkas yra įsigilinęs į džiazo tradicijas ir puikiai orientuojasi šiuolaikinio džiazo tendencijose, geba improvizuoti įvairiuose muzikiniuose stiliuose ir taip kuria savitą, universalų skambesį.

Prie M. Pratkelio šįkart prisijungs Lietuvos džiazo scenos jaunieji profesionalai – Vytautas Straižys (klavišiniai) ir Augustas Baronas (mušamieji) bei ypatingas svečias iš Ekvadoro - Giovanni Bermudezas (kontrabosas). Visi trys atlikėjai studijuoja džiazą Nyderlanduose ir groja su tarptautiniais muzikantais iš viso pasaulio.

Dėmesio! Registracija į koncertą - būtina! Lauksime jūsų skambučių (
+370 5 261 0266) arba laiškų (info@rudninkuknygynas.lt).
Bilieto kaina - 11,99 €