AudioGourmet 2015 – kaip niekad gausi, įspūdinga ir jau šeštą kartą!

Rūdninkų knygynas kviečia jus į vienintelę rytinėje Baltijos jūros pakrantėje tarptautinę buitinės garso technikos bei muzikos parodą garso gurmanams AudioGourmet 2015. Paroda jau trečius metus pataiko į taktą ir vyksta kasmetiniu režimu. Tas džiugina ne menkiau, nei šiemetinė naujovė – paroda vyks net tris dienas! Pradėsime penktadienį ryte, o baigsime kaip įprasta – sekmadienį vakarop. Bus daugiau laiko, daugiau galimybių ir galbūt šiek tiek mažiau grūsties piko metu. Taip pat smagu pastebėti, kad šiemet paroda gerokai atsinaujino ir sulaukė kaip niekad daug ir netikėtų dalyvių. Ypač laukiame daugybės užsieniečių. 2015 m. lapkričio 13–15 dienomis Vilniuje, viešbučio Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre.

Trylikoje kambarių dalyvaus net 12 aparatūros ir muzikos salonų: Audiokomponentai, AudioSolutions, CP Audio Projects, Digisound, Garso harmonija, Hi End Collection, Hi-Fi Centras, Lyra, Muzikinis garažas, Muzikos magijos salonas, Pro 1 Stage bei Rūdninkų knygynas.

Namuose lyg koncerte: geriausi iš geriausių

Tai unikali proga išgirsti top klasės Hi-Fi ir High-End buitinės garso aparatūros šedevrų iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trylikoje kambarių tris dienas skambės džiazas, rokas, klasika ir kiti žanrai. Bus popierinių ir anglies pluošto garsiakalbių, medinių ir kompozitinių kolonėlių, senovinių radijo lempų, naujoviškų patefonų, rodyklinių UV indikatorių, LED lempučių, didelių garso rankenėlių, mažų gražių nuotolinio valdymo pultelių, sidabrinių laidų, tinklinių failų grotuvų, prabangių ausinių bei belaidžių kolonėlių.

Parodoje dalyvauja svečiai iš Latvijos bei Estijos, bus demonstruojami gaminiai iš Japonijos, JAV, Anglijos, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos ir kitų šalių. Parodos stenduose svečiuosis gamintojų atstovai iš Anglijos, Italijos ir kitur.

Atvyk į „AudioGourmet 2015“, išgirsk, kaip gali skambėti muzika!

Dalyvauk geriausio garso degustacijose!

Klausysim, aptarinėsim, vertinsim, lyginsim, mėgausimės. Susitiksim ir bendrausim. Žodžiu, degustuosim. Degustuosim lygiai taip, kaip degustuojamas vynas, viskis, sūris ar kava. Todėl:

Atsinešk savo muzikos!

Čiupk mėgiamiausią vinilinę plokštelė ar kompaktą ir drąsiai prašyk, kad ją paleistų parodoje! Tuomet ir paaiškės, kas su kuo.

Kaip niekad gausus vinilo turgelis

Įsigyk vinilo plokštelių parodoje ir iš karto jas išgirsk – čia veiks vinilo turgelis su tūkstančiais naujų ir senesnio leidimo plokštelių. Bus ir plokštelių priežiūros priedų ir kitų aksesuarų. Visko kaip niekad gausiai.

Gyvas koncertas

O gal – net keli. Kaip visada, gyvai ir be įgarsinimo, nes gyvas instrumento garsas yra skambesio etalonas, muzikos esencija.

Konferencija

AudioGourmet konferencijoje – daugybė įdomių pranešimų apie muziką, aparatūrą, įrašymo kokybę, klausymosi įpročius ir t.t. Pasidomėk, sužinok, praturtėk. Kalbės svečiai iš Lietuvos ir užsienio.

Aptark įspūdžius prie kavos

Šiemet parodoje ir vėl — kavos degustacijos!

2015 m. lapkričio 13–15 dienomis Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre.
Plačiau www.audiogourmet.lt (informacija bus nuolat atnaujinama).