Apie mus

Vilnius Jazz bar – išskirtinė vieta, jungianti kvapnią kavą, kruopščiai atrinktus gėrimus, meilę muzikai bei literatūrai. Kviečiame trumpam sustabdyti laiką ir pasimėgauti puodeliu espresso ar stiklu viskio gerų draugų būryje jaukiai traškant iš vinilo plokštelių sklindančioms melodijoms bei pasinerti į skonių, kvapų ir garsų pasaulį.

Trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį - gyva pianino muzika nuo 20 val.

Užsukę į mūsų saloną, rasite išskirtinę vinilo plokštelių bei kompaktinių diskų kolekciją, kurią sudaro tiek džiazas (esame oficialūs prestižinių džiazo leidyklų iš Vokietijos ECM Records, ACT Music bei Winter&Winter atstovai Lietuvoje), tiek rokas, elektronika, hiphopas bei klasikinė muzika. Jei lentynose neradote norimo įrašo, ne bėda – peržiūrėję leidyklų katalogus, pasistengsime jums jį parvežti. O gal planuojate nupirktu albumu iškart ką nors nudžiuginti? Puiku, mielai jį supakuosime ir iškvėpinsime madingiausiais sezono kvepalais!

Mūsų baras, neabejojame, įtiks ir išrankiausiam gurmanui: pradedant silpnaisiais gėrimais, kaip vynas, kelių rūšių alus ar prancūziškas sidras, kokteiliais ir baigiant rinktiniu viskiu, romu, konjaku ir t.t.

Rinktinio vyno ar gardaus kokteilio taurę galite paskaninti ir savo mėgstama muzika: atvykę pavakaroti, prigriebkite ir širdžiai mieliausių įrašų: gal tai senas geras albumas, o gal nauja džiazo vokalistė, kurios jau ištisą mėnesį negalite atsiklausyti? Laikas su mylima kompanija, subtiliais gėrimais ir svaiginančia muzika garantuotai bus nuostabus! Be to, turime jaukų vidinį kiemelį, kuriame galima pabėgti nuo miesto triukšto ramiai įsitaisant kelis šimtus metų skaičiuojančių pastatų pavėsyje.

Trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį - gyva pianino muzika nuo 20 val.