Konkursas - bilietai į AUDIOGOURMET!

Visų melomanų džiaugsmas liejasi per kraštus, nes jau šį savaitgalį - spalio 19-20 d. Radisson Blu viešbutyje Vilniuje - įvyks ilgai laukta paroda AUDIOGOURMET - Hi-Fi ir High-End šventė muzikos gurmanams!

Joje - unikalus debiutas - ECM Records ir Rūdninkų knygyno kambarys! Beje, šiemet į parodą atvyksta net du ECM Records atstovai - kompanijos įkūrėjas Manfredas Eicheris bei Sandro Kancheli, kurie šeštadienį 15 val. ir sekmadienį 14 val. skaitys lankytojams paskaitas.

Parodos kulminacija - nuostabus gyvo garso Šiaurės Indijos muzikos koncertas, kuriame Hindustani raga improvizacijas atliks Anatolijus Lomonosovas (sitaras, Lietuva), Eduardas Samersovas (tabla, Latvija) bei Jūratė Adlytė (tampura, Lietuva), vyksiantis šeštadienį 17 val.

Parodoje bus gausu kolonėlių (įvairių tipų ir dydžių), stiprintuvų (lempinių, tranzistorinių ir hibridinių), egzotiškų ir paprastų patefonų vinilui, skaitmeninių grotuvų, ausinių ir visokiausių aksesuarų. Taip pat veiks improvizuotas vinilinių plokštelių turgelis.

Na, o dabar metas dovanoms! Skelbiame konkursą - du iš jūsų, teisingai atsakę į klausimą, laimės pakvietimus į parodą (vieno kvietimo vertė - 40 Lt).

Kaip vadinasi AUDIOGOURMET 2013 parodoje būsiantys, Malaizijoje bei Singapūre mėgstami, Naujųjų Muniškių kaime gaminami, virš 20 tūkst. Lt kainuojantys tonarmai patefonams?

Sufleruojam - atsakymą galima surasti www.gramofonas.lt arba www.audiogourmet.lt.

Teisingų atsakymų lauksime iki ketvirtadienio vakaro info@rudninkuknygynas.lt