Waitso ir Corbijno duetas

Knyga "WAITS/CORBIJN ‘77-‘11" - tikras nuostabaus menininkų bendradarbiavimo pavyzdys, besitęsiantis daugiau nei 35 metus ir startavęs juodai baltomis atlikėjo Tomo Waitso nuotraukomis, darytomis tuo metu dar nežinomo fotografo Antono Corbijno. Šis fotografas šlovinamas ne tik dėl ikoniškų, paslaptingų įžymybių, tokių kaip "U2", Roberto de Niro ar Clinto Eastwoodo portretų, bet ir pirmųjų videoklipų muzikai kūrimo ar visai neseniai laimėto apdovanojimo už vaidybinių filmų režisūrą.

1977 m. Tomas Waitsas jau buvo žinomas visame pasaulyje kaip nuostabios muzikos, pripildytos mintimis apie niūrų Los Andželą, kuris jam reiškė tiek pat, kiek ir rašytojams Johnui Fante'i ar Jackui Kerouackui.

Šioje knygoje publikuojamose nuotraukose regima persipynusi Waitso ir Corbijno karjera ir mąstymas: Waitso energingumas padėjo fotografui apibrėžti savo kūrinių stilių. Savo ruožtu jis padėjo Waitsui išsigryninti savo scenos išvaizdą, pakreipdamas ją teatrališkumo link. Tomo Waitso nuotraukos, darytos Corbijno ar Waitso nufotografuotos ryškios citatos driekiasi per metų metus visoje 226 fotografijų knygoje.rkknyga