Svečiuose - kaimynai iš Estijos

Beveik penkerius metus vykstantis Lietuvos džiazo federacijos ir Estijos džiazo sąjungos bendradarbiavimas tęsiasi ir naujaisiais metais. Kartu su koncertų sale “Piano.lt”, šios organizacijos pirmą kartą pristato trijų jaunų ir augančių muzikos profesionalų “Carrot Light” pasirodymą.

“Carrot Lights” – trio iš Estijos, derinants, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus, pop muziką su laisva improvizaciją ir džiazu. Visi trys grupės nariai labai aktyvūs Estijos muzikos scenoje. Pianistas Joel Remmel ir būgnininkas Kaspar Kalluste pelnė jaunųjų džiazo talent apdovanojimą ir yra vieni paklausiausių šalies muzikantų dabar. Jie bendradarbiavo su tokiais muzikais kaip Kurt Eling, Jussi Kannaste ir kitais.

Paula Mustikas, taip pat žinoma kaip Laura Poldvere  yra išleidusi tris pop albumus bei džiazo standartų albumą, kuris platinamas Japonijoje nuo praėjusio pavasario. Jos didžioji aistra – laisva improvizacija, šias studijas ji Paula pasirinko ir Arnheme, Olandijoje.

Liudas Mockūnas yra vienas ryškiausių Lietuvoje šiuolaikinio džiazo bei improvizacinės muzikos atstovų. Baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei Kopenhagos ritminės muzikos konservatoriją, jis iš karto ėmė aktyviai reikštis Europos improvizacinės muzikos scenoje.

Šią muzikinę puotą kviečiame išvysti sausio 30 d., 19 val. PIANO.LT koncertų salėje (Trakų g. 9/1).